Grafik z zawodu

fotograf z pasji

LRM_EXPORT_20180521_162812_edited.jpg

W fotografii zakochany jestem od dziecka, kiedy to swój pierwszy aparat cyfrowy dostałem na komunię. Od tamtej pory fotografowałem wszystko co mnie otaczało. Rodzinę, przyjaciół, imprezy, wyjazdy i codzienne życie.

 

Postanowiłem zająć się tym na poważnie. Zdobywałem wiedzę, szkoliłem się  i  doskonaliłem umiejętności, które pozwoliły mi na zdobycie pierwszej pracy jako grafik retuszer oraz fotograf w dużej firmie e-commerce. Wtedy już wiedziałem, że chcę wiązać z tym swoją przyszłość. Następnym krokiem było założenie firmy, doskonalenie swojego warsztatu i sposobu patrzenia,

aby wydobyć na zdjęciu dokładnie te emocje, na których mi zależy.

 

Cała ta droga przebiegała w moim życiu naturalnie, bez magii i fajerwerków. Teraz wiem, że jestem we właściwym miejscu, a jeżeli Ty jesteś tutaj to zapewniam Cię, że też jesteś we właściwym miejscu.

 

Skontaktuj się ze mną, a zrobię co mogę, aby nasza współpraca była niezapomniana i przynosiła najlepsze wspomnienia za każdym razem gdy spojrzysz na otrzymane ode mnie zdjęcia.

Najlepiej czuję się w portretach i fotografii podróżniczej, za wymarzonym zdjęciem pojadę na drugi koniec świata.

 

Wykonam dla Ciebie zdjęcia na Twoją stronę internetową, portret, sesje komercyjne oraz prywatne, świetnie odnajdę się również w sesjach biznesowych, edytorialach i sesjach produktowych.

Podejmę się również wykonania ulotek i banerów reklamowych i stron internetowych.

Cenę każdej sesji wyceniam indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest wyjątkowe. 

Lubię nowe wyzwania, dlatego z niecierpliwością czekam na Twój kontakt.

bambus%20(1%20of%201)f_edited.jpg